Dawcy Spermy

Dawcy spermy kim są ile zarabiają i oczywiście jak szukają pracy o tym dowiesz się w naszym artykule zapraszamy do czytania 🙂

Kim są dawcy spermy ?

Dawcy spermy to mężczyźni oddający swoją spermę celem poczęcia nowego życia za pomocą metody invitro. Nasienie mężczyzny chcącego zostać dawcą jest pobierane i po dokładnej analizie próbki wybierany jest najbardziej skuteczny plemnik tak, aby doszło do zapłodnienia oraz poczęcia dziecka metodą invitro. Zazwyczaj są to młodzi mężczyźni bez nałogów oraz obciążeń genetycznych, mniejszą szanse na zostanie dawcą nasienia mają również panowie którzy mają rudę włosy ponieważ ich nasienie jest „niszowe” mało kobiet chce takie nasienie. Dodatkowym atutem dla dawcy jest wzrost kobiety szukają nasienia wysokich mężczyzn. Dlatego selekcja jest dosyć duża i nie łatwo zostać dawcą spermy. Panowie którym zwykły stacjonarny bank spermy odmówił przyjęcia plemników zazwyczaj rejestrują się w internetowy bank spermy  ponieważ taka instytucja nie ma wymagań co do wyglądu.

dawcy spermy

Dawca Spermy gdzie szuka pracy ?

Bank spermy to idealne miejsce dla dawcy tam może zgłosić się po to, aby dostać ofertę pracy jeżeli spełnia wszystkie wymagania może oddać swoją spermę od ręki po zrobieniu odpowiedniej ilości badań. Mężczyzna musi podpisać także szereg zgód tak, aby jego nasienie mogło zostać użyte do zapłodnienia kobiety w procesie invitro każdy dawca spermy dostaje wynagrodzenie za oddanie swojego nasienia. Zapytasz pewnie  Ile zarabia dawca spermy   wartości te są uzależnione od wielu zmiennych w tym od popularności danego dawcy oraz jego predyspozycji niektórzy mogą nie zarobić nic !

 

Czy warto zostać dawcą?

To pytanie powinien zadać sobie każdy mężczyzna który planuje oddać swoje nasienie. Wbrew pozorom taka praca czasami ma bardzo nieprzyjemne konsekwencje bo pomimo, że będzie tylko dawcą możesz zostać pociągnięty przez kobiety do alimentów chociaż ta sytuacja prawna nie jest do końca klarowna mimo to każdy dawca spermy musi zdawać sobie sprawę, że nie które kobiety mogą próbować wykorzystać tę lukę w prawie !

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *